Створення і просування сайту сьогодні є однією з обов’язкових умов успішності бізнесу та позиціонування себе у мережі інтернет. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг зі створення, розробки сайтів, веб-дизайну, програмування, оптимізації, просування та технічної підтримки веб-ресурсів. Ви можете замовити у наших спеціалістів сайт будь-якої складності та технічно-графічного рівня виконання: сайт-візитівку, інтернет-портал, інтернет-магазин тощо. Ми виконуємо роботу якісно та в обумовлені терміни. Географія роботи – Україна, США та Європа. Ми працюємо із замовниками із Києва, Львова, Харкова, Донецька, Одеси та інших міст України і світу. Ви можете бути впевненими у тому, що отримаєте ефективний ресурс, адже у своїй роботі ми використовуємо рекомендації світових організацій, які розробляють веб-стандарти, застосовуємо нові можливості, щоби ваш сайт був максимально «живим» та дієвим.

Наші веб-спеціалісти із радістю виконають повний комплекс робіт із формування вашого фірмового стилю: створення логотипу, розробка корпоративного стилю, брендбука тощо. Розробка сайту у нашій компанії включає:

  • створення сайтів різного спрямування (бізнес-сайту, інтернет-магазину, порталу тощо);
  • реставрація сайту (за необхідності наші фахівці проведуть редизайн та зміну функціонального наповнення ресурсу відповідно до нових цілей компанії чи ваших особистих побажань);
  • розкрутка сайту (ми пропонуємо усі види просування сайту: СЕО-оптимізацію, виведення в топ видачі запитів пошукових систем, банерна і контекстна реклама тощо).

Крім того, компанія пропонує послуги з підтримки та технічного обслуговування створених веб-ресурсів, локалізації сайтів, створення мобільних аплікацій та настільних програм для ПК. У нашому арсеналі є багато вдалих проектів, із якими ви матимете змогу ознайомитися, звернувшись до нашого менеджера. Перше, на що ми звертаємо увагу, це визначення чітких цілей, із якими приходить наш замовник. Будьте певні, ми знайдемо необхідні технічні, дизайнерські та маркетингові засоби для втілення ваших цілей у реальний якісний продукт!